X
تبلیغات
زولا

کارت پرداز

شرکت کارت پرداز

کارتهای پی وی سی شرکت کارت پرداز

در بالا فقط برای چاپ روی کارتهای کارتهای پی وی سی شرکت کارت پرداز  معمولی PVC استفاده می شود. اگر شما نیاز دارید که بر روی کارت های مخصوص (کارت های بدون تماس، مغناطیسی، هوشمند و غیره) چاپ کنید، لطفا با ما تماس بگیرید.
تعرفه فوق العاده برای سفارشات حداقل 50 است. کارتهای پی وی سی شرکت کارت پرداز  برای دریافت اطالعات مربوط به کارت تعرفه چاپ، با یک شماره PVC کارت کمتر از 50 تماس بگیرید.

بهترین نوع ارائه فایل برای چاپ کارت، طرح بندی لایه ای با فرمت PSD یا TIFF در قالب RGB با رزولوشن 300 dpi در ابعاد 86 × 54 میلی متر است.
نوع کارت پی وی سی:
کارت های پی وی سی در دسته های زیر طبقه بندی می شوند
کارت های هوشمند 
کارت های مغناطیسی 
 کارت هوشمند
 کارت معمولی
 کارت رنگی

ضخامت PVC کارت:
استفاده عمده کارت PVC در بازار کار ایران به شرح زیر است:
300 میکرون
500 میکرون
760 میکرون
1 میلی متر

استفاده از کارت پی وی سی:
اطلاعات کارت متغیر (مانند اطلاعات شخصی، شماره گارانتی،کارتهای پی وی سی شرکت کارت پرداز  و غیره) به عنوان یک فایل اکسل دریافت می شود. بدیهی است هزینه تهیه یک فایل (تایپ کردن، اسکن تصاویر و نقاشی) به صورت جداگانه محاسبه شده است.

چاپ روی کارتهای پی وی سی

در حال حاضر یکی از محبوب ترین روش های تایید هویت برای ارائه خدمات مختلف، استفاده از کارت های پی وی سی است. کارت های سوخت، کارت های اعتباری و کارت های بانکی، کارت های شناسایی و کارت های عضویت، کارت های حضور و غیاب، کارت های تخفیف و ... نمونه هایی از استفاده از کارت های پی وی سی است.
با توجه به استفاده های بسیاری از کارت های پی وی سی، چاپ با کیفیت بالا و مقرون به صرفه مهم است.

قبل از پرداختن به موضوع چاپ کارتهای پی وی سی (PVC)، لازم است توجه داشته باشید که این کارت ها از نظر ابعاد با استاندارد CR-80 است.
تاریخ ارسال: جمعه 29 دی 1396 ساعت 13:16 | نویسنده: رضا مضفریان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.